Kviz 2014.

Autor: Administrator , 26. 2. 2014.

Već tradicionalno, ove godine deveti put za redom, tri utorka u veljači rezervirana su za kviz učeničkih domova grada Dubrovnika. Ovaj edukativno – zabavni program projekt je koji je osmislio i sedam godina vodio poznati profesor Tomislav Kuljiš, a sada se u prostorijama Učeničkog doma Paola di Rosa organizira u realizaciji Muškog učeničkog doma. Treći dom koji sudjeluje u ovim večerima koje su slijed zabave, druženja i edukacije učenika je Ženski Đački dom Dubrovnik. Ovogodišnji ždrijeb za prvi susret odredio je dvoboj između dva ženska doma. Nakon što su učenice iz doma Paola di Rosa za nijansu bile bolje, u sljedećem susretu nastupile su poražene iz prvog susrete (Ženski đački dom) protiv mladića iz Muškog učeničkog doma. Oni su u ovom nastupu bili bolji pa je treći susret bio i svojevrsno finale u kojem su mladići bili ipak malo bolji, sretniji ili spretniji od vršnjakinja iz Učeničkog doma Paola di Rosa te na kraju postali ukupni pobjednici ovogodišnjeg kviza.

Nastupili su us sastavu:

Đuro Bilić, Marko Borović, Mislav Kiridžija, Neno Barović i Paulo Vlašić.

I ove godine za regularnost i pošteno nadmetanje brinuo se žiri u sastavu ravnatelja - sestra Meri Muše, prof. Marica Pendo i prof. Boris Njavro, a za samu pripremu i realizaciju kviza pobrinuli su se pedagog Pero Radulović i odgajatelj Miro Bronzić iz Muškog učeničkog doma Dubrovnik. Svake godine kviz doživi neku novinu pa je tako bilo i ove godine. Sve tri ekipe zahvaljujući Društvu dubrovačkih pisaca na kraju trećeg susreta nagrađene su vrijednim knjigama.

Čestitamo mladićima na pobjedi i još boljoj prezentaciji našeg Doma !!!

Pogledajte fotogaleriju

« Ožujak 2024 »